Titles you rated
The ChaserRated ★ 0.5
Bad GuysRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0