Titles you rated
SnowmanRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
GiantRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 2.0
DexterRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0