Movies
Ratings
1169
Primal FearRated ★ 5.0
FallenRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Man of VendettaRated ★ 3.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
The ReapingRated ★ 2.0
The OmenRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
ProtégéRated ★ 2.0
Red DragonRated ★ 4.0
FlightRated ★ 3.0