Movies
Ratings
850
SpencerRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 0.5
House of GucciRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 3.0
Color Me TrueRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
DogvilleRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Jacquot of NantesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5