Series
Ratings
64
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Mari and MeRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0