Movies
Ratings
1771
An Indiscreet Wife, A Checkered Husband And A Taekwondo GirlRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5- HeroRated ★ 0.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5