Titles you rated
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 2.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
City HallRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Band of SistersRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
BigRated ★ 0.5
Missing YouRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0