Series
Ratings
21
Money's WarfareRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0