Titles you rated
WandaVisionRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Racket BoysRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
MessiahRated ★ 3.0