Series
Ratings
100
Eternal LoveRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
LoversRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0