Titles you rated
FracturedRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
A Time for Drunken HorsesRated ★ 3.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0