Movies
Ratings
211
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 2.5
X+YRated ★ 3.0
TruthRated ★ 3.5
Two Night StandRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
Tough as IronRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0