Series
Ratings
16
New HeartRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5