Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.5
BorderRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
You're NextRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
PauletteRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0