Series
Ratings
72
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Code Black Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0