Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 3.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.5
A Small LightRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0