Titles you rated
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 5.0
Operation ProposalRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Sweden LaundryRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0- Coffee HouseRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 2.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
My Secret HotelRated ★ 4.0