Movies
Ratings
79
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5