Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0