Titles you rated
PreciousRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
The Beatles: Eight Days a Week - The Touring YearsRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.0