Movies
Ratings
19
Ghost WorldRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
No Impact ManRated ★ 5.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0