Movies
Ratings
17
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 3.5