Titles you rated
 MidwayRated ★ 4.0 MidwayRated ★ 4.0
 Spider-ManRated ★ 4.5 Spider-ManRated ★ 4.5
 FluRated ★ 3.0 FluRated ★ 3.0
 Park Hwa-youngRated ★ 3.5 Park Hwa-youngRated ★ 3.5
 Believer: extended cutRated ★ 5.0 Believer: extended cutRated ★ 5.0
 WhiplashRated ★ 4.0 WhiplashRated ★ 4.0
 Beastie BoysRated ★ 3.0 Beastie BoysRated ★ 3.0
 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0 Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
 Leave the World BehindRated ★ 2.0 Leave the World BehindRated ★ 2.0
 Don't Look UpRated ★ 4.5 Don't Look UpRated ★ 4.5
 The Big ShortRated ★ 5.0 The Big ShortRated ★ 5.0
 CallRated ★ 3.5 CallRated ★ 3.5
 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
 Memoir of a MurdererRated ★ 4.0 Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
 MoneyRated ★ 4.0 MoneyRated ★ 4.0
 Notting HillRated ★ 4.0 Notting HillRated ★ 4.0
 Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0 Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
 SmugglersRated ★ 3.0 SmugglersRated ★ 3.0
 MidsommarRated ★ 1.5 MidsommarRated ★ 1.5