Titles you rated
Singles' InfernoRated ★ 2.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
EliteRated ★ 5.0
Money GameRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
You Season 3Rated ★ 2.5
YouRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0
YouRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0