Movies
Ratings
93
Flying ColorsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
99 HomesRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 5.0
Molly's GameRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
CartRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
TullyRated ★ 5.0
The JournalistRated ★ 5.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
29+1Rated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 5.0
The PostRated ★ 5.0