Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
The Nun IIRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Out of AfricaRated ★ 3.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.0
SmileRated ★ 1.5
BarbarianRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
- The HandRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 2.0
NapoleonRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Sister DeathRated ★ 2.0
UnderwaterRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5
KagemushaRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 3.5