Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 3.0