Titles you rated
The AvengersRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 1.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.5
Black JackRated ★ 4.5