Titles you rated
- Ben 10Rated ★ 3.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 1.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.5- 유희왕 2기Rated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5- BakumanRated ★ 2.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 0.5
- InuYashaRated ★ 0.5
- InuYashaRated ★ 0.5