Movies
Ratings
30
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0
ComplianceRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 4.0
HouseboundRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
All Good ThingsRated ★ 3.0
FilthRated ★ 4.0
Starred UpRated ★ 5.0
Hallam FoeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0