Series
Ratings
28
MisfitsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0