Movies
Ratings
16
Your Name.Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5