Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 1.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5