Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 4.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 4.0
Ultraman: RisingRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
LeoRated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0