Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
MashleRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.0
The Dangers in My HeartRated ★ 4.0- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.0
PenguindrumRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
Sonny BoyRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 4.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 2.5
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0