Series
Ratings
12
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0