Movies
Ratings
67
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0