Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0