Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0