Movies
Ratings
71
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 2.5
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 0.5
The NeighborsRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 4.5