Series
Ratings
189
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Doctor JohnRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0