Titles you rated
300Rated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.0
May 18Rated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
Die HardRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 1.5
HelplessRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5