Movies
Ratings
400
Se7enRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Sense of an EndingRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
God's Crooked LinesRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
BorderRated ★ 4.0
In for a MurderRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.5