Series
Ratings
59
Big Little LiesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.5
BodkinRated ★ 4.0
The Bastard Son & The Devil HimselfRated ★ 4.5
Dash & LilyRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 3.5
The StrangerRated ★ 2.5- WantedRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0- WantedRated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 3.5
American VandalRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0