Titles you rated
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0