Titles you rated
HerRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
A Room with a ViewRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
PrideRated ★ 3.5