Series
Ratings
84
Killing EveRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 1.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5