Movies
Ratings
125
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
Let Me InRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5