Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Battle B-DamanRated ★ 4.0
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 1.0- YuruYuriRated ★ 3.5
- VS Knight Ramune & 40 FireRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 4.5
- Powerpuff Girls ZRated ★ 4.5
- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0
- Cheeky AngelRated ★ 4.5
- Fairy TailRated ★ 4.5
- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Digimon: Data SquadRated ★ 3.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- BonobonoRated ★ 4.0