Titles you rated
The FallRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
CoherenceRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Basic Instinct 2Rated ★ 1.5